GT Motive

Naším posláním je poskytovat našim zákazníkům technologie pro podporu jejich procesů v oblasti oprav, servisu a údržby vozidel.

GT Motive se problematice dat a systémů pro výpočet nákladů na opravy vozidel věnuje již více než 50 let. Dnes nabízí softwarová řešení pro kalkulace nákladů a správu pojistných událostí na vozidlech nejen pro pojišťovny a leasingové společnosti, ale i pro autoservisy, provozovatele flotil vozidel a další subjekty z oblasti automotive.

GT Motive má silnou mezinárodní stopu s přítomností ve 28 zemích a také globální síť technologických a obchodních partnerů, včetně většiny výrobců vozidel.

ESTIMATIC Systems s.r.o.

Společnost ESTIMATIC Systems s.r.o. byla založena v roce 2014 a je výhradním zástupcem GT Motive v České a Slovenské republice.

Specializuje se na data a služby v oblasti automotive se zaměřením na pojišťovnictví, leasing/fleet , znalectví a autoopravárenství.

Ve svém portfoliu má služby a produkty pro podporu celého životního cyklu vozidla, určené především pro oceňování vozidel a výpočty nákladů na jejich opravy, pravidelný servis a údržbu.

2023

Dnes

GT Motive působí ve 28 evropských zemích a v Jižní Africe, Indii, Tunisku a Jižní Koreji a zaměstnává téměř 300 zaměstnanců.
2022

GT Motive součástí Allianz Group

Většinovým vlastníkem se stává Allianz X, digitální investiční pobočka Allianz Group, jedné z největších světových pojišťovacích společností a společností pro správu aktiv. Zaměřuje se na insurtech a fintech scale-up společnosti, které mají nejen velký růstový potenciál, ale také doplňující obchodní modely ke společnostem Allianz.

2014

ESTIMATIC Systems s.r.o.

ESTIMATIC Systems s.r.o. se stal výhradním zástupcem GT Motive v České a Slovenské republice.

2012

Mitchell International

Společnost uzavřela strategické spojenectví s Mitchell International, lídrem na americkém trhu.

2007

GT Motive a expanze do zahraničí

Einsa Multimedia byla přejmenována na GT Motive. Společnost začala expandovat do zahraničí a otevřela pobočku ve Francii.

1998

Einsa Multimedia a digitální produkt

Svou činnost zahájila společnost Einsa Multimedia, předchůdce současného GT Motive. O dva roky později bylo spuštěno první řešení v digitální podobě.

1971

Guía de Tasaciones S.L.

José Carlos Martínez založil společnost pod původním názvem Guía de Tasaciones S.L.. Společnost začala uvádět na trh řešení v „papírové“ podobě.