gt-estimate
GT Motive Estimate je aplikace určená pro kalkulace nákladů na opravy, údržbu a servisní prohlídky vozidel. V jedné kalkulaci lze stanovit náklady na opravu karoserie, mechanických skupin vozidla i náklady na pravidelné servisní prohlídky podle předpisu výrobce vozidla.

Výhody

  • Vysoká přesnost díky datové hloubce ( počty náhr.dílů na jednotlivé zóny)
  • Kvalitní grafické zobrazení dílů a skupin (vysoká kvalita individuálního zobrazení)
  • Moderní struktura dat umožňující statisticky vyhodnocovat opravy
  • Požadavky na hw/sw:  online řešení, stačí prohlížeč
  • Přehlednost grafiky, optimální rozdělení do zón a věrnost zobrazení vůči skutečným náhr.dílům (lepší vizuální identifikace dílů)
  • Krátké intervaly aktualizace vozidel i ceníků náhr. dílů
  • Univerzálnost řešení (možnost kalkulovat náklady na servisní prohlídky, mechanické opravy  i poškození karoserie v jednom programu)

 

en-gif-animado-pantallazos

Technologie

Cloudová aplikace: webová aplikace, ke které je možné přistupovat bez jakékoliv instalace z každého zařízení připojeného k internetu. Nepřetržitě aktualizovaná, s možností sdílení kalkulací mezi uživateli.

estimate-cloud-big

Aplikace pro různé země a v různých jazycích: mezinárodní databáze, takže aplikace je způsobilá pracovat v rámci různých zemí a s různými jazyky.

europa-pantallas

Identifikace vozidla pomocí VIN: služba umožňující automatickou identifikaci a definici vozidla včetně jeho výbavy na základě jeho VIN resp.RZ. Díky přesné identifikaci je následně zajištěno dosažení správných výsledků kalkulace. K dispozici u většiny značek.

vin-query-barcode-y-coche

Vysoká kvalita vyobrazení pro identifikaci dílů: vynikající kvalita grafiky (navigace a dynamické sestavy), umožňující správnou identifikaci dílů. Díly mají různé vybarvení, podle nějž lze identifikovat materiál dílu. To přispívá ke správnému rozhodnutí o postupu opravy dílu.

pantalla-gte-3

Uživatelsky přívětivé: intuitivní řešení s moderním designem. V rámci jedné aplikace mohou uživatelé snadno a rychle najít vše, co potřebují.

estimate-pantallas

Rozhraní: integrace s externími aplikacemi pomocí webových služeb (WS) a s výměnou informací pomocí XML souborů. Dotazy pro získání kalkulace, úpravy stávajících a import výsledků. Integrací dalších GT Motive WS je možné zajistit propojení s vlastními podnikovými procesy.

Rozsáhlé pokrytí výrobců a modelů: pokrývá více než 95% vozového parku osobních a užitkových vozidel.

 

parque-gtmotive

Mimořádný rozsah dílů a servisních prací: více než 1.600 dokumentovaných dílů se 4.500 čísly a 1.000 vyobrazeními. Inspekční prohlídky pro téměř všechny modely v databázi.

Editor obrázků: určený k načtení, změně rozlišení, zpracování a přidání komentáře k fotografiím.

editor-fotografico